Hájení práv členů = střílení do vlastních řad

DOMŮ

AKMT – Audio Klub Moravská Třebová se pokouší přijít na to, co to znamená u některých lidí v Autoklubu MT slovní spojení ,,střílení do vlastních řad,,. při pátrání AKMT bylo zjištěno níže uvedené.

HÁJENÍ PRÁV ČLENŮ SPOLKU = STŘÍLENÍ DO VLASTNÍCH ŘAD

Hájení základních práv členů spolku v Autoklubu Moravská Třebová je POVAŽOVÁNO některými za  ,, STŘÍLENÍM DO VLASTNÍCH ŘAD,, a ,,ROZVRACENÍ,,.

Celkem úsměvné. Doporučujeme si připomenout krátce poslání spolku.

  • Spolek je organizace chráněná ústavou ČR
  • Spolek je všech členů, kteří sdílí stejný zájem
  • Členství je dobrovolné
  • Členové mají právo na jakékoli informace (mimo UI) a musí jim být vyhověno
  • Výbor pouze dohlíží na záležitosti spolku mezi schůzemi
  • Spolek má právní subjektivitu
  • Předseda je statutárním orgánem spolku a jedná za spolek a podepisuje
  • Spolek má, nebo nemá kolektivní statutární orgán
  • Vedení spolku je povinno počínat si s péčí řádného hospodáře

Spolek není soukromá firma, která má management, který rozhoduje a se svým majetkem a penězi si může dělat co se mu zalíbí.

Kdo vlastně do koho střílí a kdo zahájil palbu.

Rozpis střelby :

J. S. začal střílet do Z. B. jako první a opakovaně. J. S. nazývá i veřejně Z. B. pohlavním orgánem za to, že Z. B. zná problematiku organizace nejenom spolku lépe než on. Na více totiž J. S. nemá. Pokud J.S. něco vytknete, byť máte pravdu, jste okamžitě nazváni pohlavním orgánem. Připravte se na to, že J.S. je hrozně hlučný a neumí argumentovat konstruktivně a jenom ječí, aby to všichni slyšeli. Je ho argumenty jsou nakonec celkem jednoduché, hodné jeho osoby. Zbytečně to hrotíš, co by se mohlo stát, kdo by to kontrolovat atd. On za nic nikdy nemůže, to oni.

Manželka J. S., říkejme jí např. M. S. je na tom stejně. Nazývá opakovaně, jako první Z. B. pohlavním orgánem (i dámským). Plete se do věcí, za které neodpovídá a ani jim nerozumí. Také neumí konstruktivně argumentovat a při argumentaci je pouze hrozně hlučná ( více než J. S.) a pouze plácá. Ječí tak nahlas, že to všichni slyší i přes nastartovaný motor.

Ma. Š. ta alespoň nestřílí veřejně. Od roku 2013 souhlasí se vším a s kýmkoliv kdo je ve výboru, neboť potřebuje, aby se závody za každou cenu jeli, neboť je může jezdit zdarma. Ta je již od roku 2013 pokladníkem a od roku 2015 pokladníkem bez kontrolního mechanizmu spolku.

Z. O. nestřílí, alespoň ne veřejně. Sice sedí ve výboru Autoklubu MT, ale pouze proto, že souhlasí vždy s názory J. S.. Jinak se do ničeho neangažuje.

M. Š. střílí, alespoň ne veřejně. Nazývá Z. B zeleným vypatlaným mozkem. Sedí ve výboru Autoklubu MT, ale pouze proto, že , že může jezdit se svým synem Pohár Autoklubu ČR v kartingu zdarma. Jinak se do ničeho neangažuje, kromě toho, že organizaci spolku nerozumí a občas ze sebe vypustí totální kravinu. Souhlasí vždy s názory J. S..

L. B. nestřílí, sedí ve výboru Autoklubu MT, ale pouze proto, že , že může jezdit Pohár Autoklubu ČR v kartingu zdarma. Jinak se do ničeho neangažuje. Souhlasí vždy s názory J. S..

J. L. ten střílí, ale jen kdy se to hodí. Vhledem k tomu, že neměl nikdy k zodpovědnosti něco většího než je kabina kamionu a je schopen přiznat, že něčemu skutečně nerozumí, tak mu je částečně odpuštěno. On si starost o závody představuje velmi jednoduše a to nelze v motoristickém sportu. První rok pomlouvá jednu stranu a druhý rok další stranu.

R. D. ten první část roku vykládá, že skoro všichni výše uvedení jsou (vulgarismus) a je potřeba v tom udělat pořádek a druhou část roku souhlasí se vším s čím první část roku nesouhlasil a neustále střílí veřejně do F. K. a obviňuje Z. B. ze střílení do vlastního Autoklubu MT.

J. R. ten nestřílí, alespoň doufáme a dokonce ani nesouhlasí se vším co J. S. dělá. Je mladý a snaží se. Je dost ovlivňován některými střelmistry.

F. K. ten nestřílí, alespoň doufáme a dokonce ani nesouhlasí se vším co J. S. dělá. Pravda je taková, že po členské schůzi, kde byl veřejně obviněn J. S., že nahrál rozhovor a poskytl jej paní M. K. volal paní M. K., aby jí sdělil z čeho byl obviněn, někdo tento telefonát považuje za bonzování proti Autoklubu Moravská Třebová a tak to prezentuje dále.

Z. B. má zájem o spravedlivé a poctivé a bezpečné vedení spolku, přičemž v tomto několika milionovém obratu je to asi na místě. Své názory na vedení spolku nemění. Spolek je všech a ne pouze výboru, který pouze ,,parazituje,, na práci ostatních, nejenom členů spolku při pořadatelské činnosti Autoklubu Moravská Třebová na PAČR. Myslíme si, že hájit práva členů není střílení do vlastních řad.

Myslíme si, že seznam střílejících je ukončen, vybrali jsme snad všechny co střílí/nestřílí do vlastních řad. Sumarizace je taková, že dnes střílí  J. S., M. S., R. D., M. Š. J. L.

Tito, mimo J. L. se nedovedli shodnout už v roce 2014 mezi sebou a ze střílení byl tenkrát obviněn pan O. B., jako člen výboru. Pak vykousali z výboru i R. D. to zase střílel do vlastních R. D., tak byl odejit. Pak přišel Z. B., který postupem času získal dojem, že není s fungováním spolku, s výborem a předsedou něco v pořádku a začal se dotazovat. K tomu se přidali F. K. a R. D., tak stříleli toho času oni do vlastních. Po pololetí R. D. náhle změnil svoje předešlé názory na fungování spolku tak už střílí jen Z. B. a F. K.. Sakra to je cirkus.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien