Jan Straka členům tvrdí – Bruck nebude problém.

DOMŮ

Zodpovědnými osobami byli identifikováni disciplinární komisí Autoklubu ČR – organizační výbor Autoklubu Moravská Třebová – J. Straka. a M. Šípová. Tehdejší předseda J. Straka  řešil celou dobu tento problém Autoklubu MT např. takto: ,,Ptal jsem se svého právníka a nebude problém. A dále také ,,s panem V. KAMENÍKEM jsem si podal ruku a jsme v pohodě,,. 

AKMT – audio klub Moravská Třebová zjišťoval, proč to nebude problém.

Při závodech PAČR k kartingu 2016 v Brucku, redakci z neznámých důvodů, nebyl přítomen lékař na páteční volný trénink. Při velmi vážné nehodě se bohužel zranil jezdec J. Kameník a dodnes má následky a to ochrnuté zápěstí.

TAK TO POTOM JO …. Za tento jeho LIDSKÝ PŘÍSTUP A STAROST mu byla vyměřena disciplinární komisí pokuta 50 000 kč a co na podávání rukou s J. Strakou říká pan Kameník – není publikovatelné.

M. Šípová, se raději neangažovala vůbec, asi zhodnotila, že se jí tento problém také netýká. Za tento její přístup ,,mrtvého brouka,, jí taktéž byla vyměřena pokuta 50 000 kč od disciplinární komise.

Někteří členové navrhují, aby Autoklub Moravská Třebová zaplatil pokutu za organizační výbor Jan Straka a Marcela Šípová z rozpočtu spolku, protože za to oba vlastně nenesou odpovědnost.

Při pátrání jsme nenašli žádné další členy z Autoklubu Moravská Třebová, které by věděli o tom, že pan Strakapaní Šípovou nemají v Brucku lékaře.

V organizačním výboru byli pouze tito dva hrdinové a jsou zodpovědní nerozdílným dílem dle rozhodnutí disciplinární komise. Členy spolku s ničím ohledně závodů v Brucku, ani nikde jinde dopředu neseznamovali. Neseznámili s tímto ani výbor klubu, neboť nebyli rozeslány žádné pozvánky na zasedání výboru před závody v Brucku.

Tak není jasné, koho dalšího je to tedy pochybení, kteří další členové nesou odpovědnost? Nezjistilo se přeci, že nepřijel na závody jeden technik, ale nebyl tam lékař!!!

Pokud organizační výbor ignoruje a porušuje povinnosti tím, že vystaví závodníky a pořadatele takovému nebezpečí, tak to ASI PROBLÉM BUDE, když se něco stane – NEMYSLÍTE??????

Pro nechápavé: pokud pojede autem v podnapilém stavu, tak to také NEBUDE PROBLÉM, dokud někomu neublížíte, nebo Vás nechytne policie.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien