Kdo se NENECHAL rozvrátit hloupými řečmi.

AKMT – Audio Klub Moravská Třebová dostal odkaz s fotografiemi ke zveřejnění. Prý to dokreslí situaci v Autoklubu MT, kdo to vlastně komu v roce 2016 na závodech PAČR v kartingu znechucoval na závodech, kdo se vlastně pokoušel rozvracet team traťových komisařů Autoklubu Moravská Třebová. Kdo se NENECHAL rozvrátit hloupými řečmi ze strany vedení a ze strany pár individuí v Autoklubu MT. Traťoví komisaři a pořadatelé totiž prý vedení Autoklubu MT vůbec nezajímají a vedení jejich hlas ignoruje.

Dle fotografií v galerii a Vámi zaslaném podnětu s vysvětlením Vaší situace do redakce usuzujeme, že jste dobrá parta 20 lidí, která je na sebe navázaná. Je jasné, že hodně z Vás si dovede udělat svůj vlastní názor, za kterým si stojí a nedá na pomluvy, které vědomě šíří některá individua.

Někteří traťoví komisaři z Autoklubu Moravská Třebová mají prozatím pauzu v účasti na závodech PAČR v kartingu 2017. Byli prý osloveni a pozváni na zabezpečení motoristických závodů, které pořádá organizace z Boskovic – Autokross Boskovice. Jedná se o amatérský seriál složený ze šesti závodů. Závodní den byl stanoven na sobotu 15. 4. 2017 v areálu pískovny Kora Kunštát. Závodní trať byla výborně připravená. Lékař, hasiči i rescue team byly přítomni na trati. 

Nikdo z Boskovických pořadatelů neměl dojem, že traťoví komisaři z Autoklubu Moravská Třebová nepracují na 100%, tak jako to o nich prohlásil jejich mateřský spolek. Možná to prý byl výkřik pouze pár zoufalců, ale vedení spolku proti tomu nijak neprotestovalo a svých lidí se nezastalo před touto trapnou kritikou jejich práce. Pokud si někdo neváží dobrovolné práce ostatních, tak ať si ,,nafackuje,, a zmizí, protože ho kolektiv brzy stejně zválcuje.

Dle fotografií a Vámi zaslaném podnětu s vysvětlením Vaší situace do redakce vidíme, že jste dobrá parta 20 lidí. Pokud se s Vámi snaží někdo pouze vydrbávat, tak se nedejte.


Nevíme přátelé jestli je od Vás hezké, že převážná většina z Vás 20 lidí se nechce pod taktovkou současného protitraťáckého vedení, které Vy traťoví komisaři a ostatní pořadatelé vůbec nezajímáte, podílet na pořadatelské činnosti PAČR v kartingu 2017 a pouze se zajímáte, kdy a kde bude závěrečné vyhlášení sezony.


Na druhou stranu chápeme, když Vám to na závodech dovede pár ,,stmelovačů kolektivu,, znechutit a nemůžete tam jezdit ani jako stálá parta lidí, která je sehraná a na sebe navázaná. Proč tedy nenecháte ,,stmelovače,, doma, abyste nemuseli tedy poslouchat ty jejich hloupé řeči, kdo je větší panské, či dámské přirození. Ať se pomlouvají sami doma.

Závěr AKMT – Audio Klubu Moravská Třebová:

Je nyní, dle pátrání naší redakce jasné, kdo to vlastně komu na závodech PAČR v kartingu v roce 2016 znechucoval a kdo to rozvracel. Kdo se choval jako hlupák, nebo hulvát a rozvrací ve skutečnosti jen sám sebe a odhání od sebe ostatní. Kdopak tam schází na fotografiích, že by to byli ti  ,,stmelovači,, kolektivu.

Souhlasíme s Vámi, že může letošní sezonu PAČR v kartingu 2017 zabezpečit paní Kolombová, Bílá paní a ostatní co se nepodílí na pořadatelské činnosti Vašeho spolku Autoklubu Moravská Třebová, ale na schůzi členů Autoklubu Moravská Třebová hlasují proti Vám všem aktivním pořadatelům a podporují názor, že neděláte na 100% svoji práci a že jim jste ukradení.

Není redakci AKMT jasné, jakou jednotu členů a pořadatelůAutoklubu Moravská Třebová dokládá Vaše vedení veřejnosti a Autoklubu ČR, aby Autoklubu Moravská Třebová bylo svěřeno pořadatelství seriálu  PAČR v kartingu 2017. Autoklub ČR vždy kladl důraz na, pokud možno, neměnící se team traťových komisařů a pořadatelů, dle námi zjištěných informací.  U Vás to vypadá, že tomu tak zatím nebude, dokud se nevyřeší spory mezi klauny a pořadateli. Je nutné, aby klauni začali respektovat pořadatele.

 

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien