Organizační výbor se prý dělil jenom na dvě party.

AKMT – Audio klub Moravská Třebová dostal za úkol prověřit informaci o složení organizačních  výborů v sezoně 2016. Na členské schůzi 9. 12. 2016 ( informace ze  zápisu) Autoklubu Moravská Třebová vznikly nějaké pochybnosti ze strany současného předsedy Roberta Doležala.

ze zápisu členské schůze:

Současný předseda Autoklubu Moravská Třebová, toho času člen spolku, Robert Doležal konstatoval na členské schůzi toto:

nelíbí se mu, že v uplynulé sezóně organizační výbor zajišťovali, vždy střídavě, pouze dvě osoby, které spolu nekomunikovali. Chce, aby organizační výbor pracoval jako jedna parta. Zeptal se: „Pomáhali jste si vzájemně?“


Z dostupných Zvláštních ustanovení na webu Autoklubu ČR pro PAČR v kartingu 2016 AKMT zjistilo, že skutečnost je následující:

Organizační výbory Autoklubu Moravská Třebová pro jednotlivé závody.

Cheb PAČR – J. Straka a M. Šípová,

Vysoké Mýto PAČR – Z. Bažant a R. Doležal,

Bruck PAČR – J. Straka a M. Šípová,

Písek PAČR – F. Knápek a R. Doležal,

Vysoké Mýto PAČR – Z. Bažant a F. Knápek,

Audio klub Moravská Třebová moc nerozumí, jak to R. Doležal tedy přesně myslel. Jestli umíme dobře počítat, tak se organizační výbor dělil na čtyři party. Na otázku proč spolu nekomunikovali si musí R. Doležal odpovědět sám, jako člen organizačního výboru. Nejsme si jisti, že by mohl někdo zapomenout, že byl dvakrát v organizačním výboru pro závody PAČR v kartingu 2016. Není jasné co tím chtěl R. Doležal říct, když se on sám napsal pouze se Z. Bažantem a nebo F. Knápkem do organizačního výboru a s Janem Strakou a M. Šípovou nechtěl mít nic společného (viz. vzájemná elektronická komunikace). 


Proč mají lidé problém upsat se s někým do organizačního výboru a nést plnou odpovědnost za závody. Je to jednoduché. Pokud prý nechcete mít rodinný rozpočet na základě dobrovolné činnosti chudší, tak není radno pokoušet osud s určitými osobami a nechat se zatáhnout do potencionálního průšvihu.

Názor AKMT po zjištění co to vlastně je organizační výbor pro motoristický podnik:

  • AKMT by nebylo v organizačním výboru s nikým, komu nemůže věřit, že ho nepodrazí a na konci závodů odejde s ostudou za pořadatele, nebo pokutou.
  • AKMT by nebylo v organizačním výboru s nikým, kdo záměrně, nebo z vlastní hlouposti ignoruje pravidla při pořádání motoristického podniku.
  • AKMT by nebylo v organizačním výboru s nikým, kdo se nestará o traťáky s neváží si jejich práce.
  • AKMT by nebylo v organizačním výboru s nikým, kdo se nestará o bezpečnost pořadatelů, jezdců a o bezpečnost traťáků.

Pokud by mělo AKMT odpovídat za závody, jako organizační výbor, tak ANO, ale pouze s lidmi na, které je spolehnutí a mohli bychom jim věřit, že vše se zabezpečí, jak bychom se domluvili, aby to klaplo. Organizační výbor není na parádu ani na reprezentaci. Pokud na to nemám nedělám to, je to dobrovolné a hlavně odpovědné.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien