Pánové IDENTITY

AKMT – Audio Klub Moravská Třebová se zamýšlí – kterak někteří identyti z Autoklubu MT vytváří identitu.

Nová identita – stará identita už není dobrá? Co to kdo vymýšlí. TOHLE AŽ SE DOZVĚDÍ NEJVĚTŠÍ ZASTÁNCI IDENTITY a HISTORIE AUTOKLUBU MT, tak budou asi dosti zneklidněni. V rámci zachování ,,vlastní identity,, bylo kritizováno i společné vyhlášení Autoklub MT  s Autoklubem ČR. A najednou??? toto…

Když to Z.B. na schůzi říkal, že s Autoklubem ČR si dovede představit spolupráci bez problémů a naopak, byl velmi mile překvapen přístupem a zájmem Autoklubu ČR o Autoklub MT, tak ,,IDENTITY,, jenom stavěli oči v sloup, ,,co to mele za kraviny,,.

Autoklub MT má v rámci PAČR v kartingu  a v bývalém seriálu kartincup, vždy modro oranžové barvy. Místo toho, aby NĚKTERÉ ,,identity,, vynaložili nějaké úsilí, a jak bylo mnohokrát řečeno, a vytvořili pro vlastní Autoklub MT nějaké jeho logo, tak jednoduší je použít loga AČR. Což nás vede k myšlence o pošlapávání myšlenky o vlastní identitě autoklubu mt, kterou se tak vlastně jenom ,,chvástali,,, ale ve skutečnosti to byly asi pouze kecy.

Až se o této nové ,,identytě,, dozví R. D., tak bude velmi smutný a AKMT samozřejmě s ním. Nikdo nemá zatím odvahu mu toto sdělit. Nevíme co to J. R. napadlo, takto svévolně změnit identitu autoklubu MT a střílet do vlastního Autoklubu MT.

Dost členy autoklubu mt Jan Rieger zklamal i tím, že bezdůvodně smazal profilové informace a obrázky na facebooku pořadatele Poharu Autoklubu ČR – Autoklubu Moravská Třebová. Členové prý neví co ho k tomu vedlo. Naštěstí byl tento jeho ,,hackerský útok,, na Autoklub Moravská Třebová odhalen včas a byl vyškrtnutý z administrace facebooku. Profil se podařilo včas obnovit.

Ten kdo se vždy staral o stránky autoklubu MT byl a je J. R.. Dle našeho zjištění měl a má, jako poslední roky, přístup na ftp server stránek Autoklubu MT, aby mohl pracovat na webových stránkách autoklubu MT. Ke své práci vždy měl a má vše co potřebuje, tak jen členové doufají, že ho nenapadne změnit identitu i webových stránek.

Pouze bychom připomněli, že majetek členů spolku je majetkem všech členů spolku, NE jen čtyřech členů spolku, jak se asi domnívají. Kdo svévolně, nehospodárně nakládá s majetkem spolku, jako člen voleného orgánu, nejedná s péčí řádného hospodáře, a to je v rozporu se zákonem, ale NEHROŤME TO. KOHO BY TO ZAJÍMALO.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien