Podklady k šetření případu Jiřího Šlézara.

DOMŮ      Zpět na celý článek.

Dotaz pana Šlézara ohledně jeho členství v Autoklubu Moravská Třebová pro rok 2016 správci členských náležitostí, což je Autoklub ČR.


Žádost o informace ohledně členství AČR –

Žádám Vás tímto o sdělení informace ohledně možného členství v Autoklubu ČR a Autoklubu Moravská Třebová.

k  rukám Autoklub České republiky, Opletalova 29, 110 00 Praha 1 www.autoklub.cz,

celnstvi@autoklub.cz

Dobrý den. Obracím se na Vás s žádostí o podání informací o mém členství u AČR.

V loňském roce 2016 jsem měl být členem Autoklubu ČR přes AK Moravská Třebová č. 160.

Přihlášku do AČR jsem vyplnil na schůzi 19.březena 2016. Při vypsání přihlášky jsem chtěl zaplatit 200,-Kč, ale nikdo členský poplatek nevybíral. Tak za mě zaplatil 200,-Kč p. Bažant cca v polovině roku 2016 (dřív se o to nikdo z vedení nezajímal), 200,-Kč jsem následně při osobním setkání předal p. Bažantovy s poděkováním za uhrazení částky 200,-Kč na členství a v listopadu 2016 jsem od p. Bažanta obdržel 200,-Kč zpět a žádnou členskou legitimaci jsem neobdržel. Na výroční schůzi AK Moravská Třebová 9. prosince 2016 jsem se ptal vedení jestli jsem členem, že jsem doposud neobdržel členskou legitimaci a nebylo mi odpovězeno? Dodnes nevím, zda jsem byl v loňském roce členem AČR.

Z tohoto důvodu se ptám, zda jsem, nebo nejsem členem AČR. Již jsem si nepřál být v roce 2017 členem AČR, což jsem sdělil vedení AK Moravská Třebová.

Ruším tímto s okamžitou platností můj souhlas se zpracováním mých osobních údajů odsouhlasených v přihlášce.

PS:

Kartingu – jako traťový komisař jsem se účastnil od r. 2005 až do r. 2014-16 skoro každý závod Hobbycup, Kartingcup, PAČR. Závodů jsem se účastnil rád, snažil jsem se být užitečný a dělat vše pro bezpečnost jezdců a pořadatelů, ale poslední dobou se přenášel boj činovníků ve vedení AK Moravská Třebová na obyčejné členy. Na otázky na schůzích se neodpovídá, vedou se jen osobní útoky mezi vedením z roku 2016 AK Moravská Třebová. Informace o situaci v AK Moravská Třebová určitě znáte.

To je tak vše. Přeji kartingu mnoho úspěchů a spokojenost ve spolupráci při pořádání závodů.

V Dětřichově u Moravské Třebové 17. dubna 2017

Jiří Šlézar rok narození1964.


Odpověď, kterou obdržel pan Šlézar od kompetentních orgánů Autoklubu ČR:

vyjádreni autoklubu cr.jpg


Na odpověď z Autoklubu Moravská Třebová si musíme počkat, pokud redaktor AKMT zemře, než odpověď dorazí panu Jiřímu Šlézarovi, tak čekání převezme jeho nástupce 😀 .

Žádám tímto o vyjádření k členství v AKMT.

V Dětřichově u M.T. 2.5. 2017

Na schůzi 19. 3. 2016 jsem vyplnil přihlášku do AKMT a chtěl jsem hned 200,-Kč uhradit, nikdo však poplatek nevybíral. Při otázce zda pojedu na závody do Chebu jsem sdělil p. Ledvinkovy, že pojedu, pokud jsem členem a dostanu průkazku AKMT. Na otázku, kdy obdržím průkazku mi sdělil p. Ledvinka, že ji obdržím na závodech v Chebu 28. 4. – 1. 5. 2016. Nic jsem neobdržel, ani vysvětlení.

Ptal jsem se víckrát vedení AKMT, zda jsem členem a byl jsem ubezpečen, že ano, ale průkazka stále nebyla k dispozici. Až do členské schůze Autoklubu Moravská Třebová ve Staré Městě 9. 12. 2016, kde jsem se přímo zeptal vedení AKMT zda jsem členem AKMT a zda mohu hlasovat, ale nebylo mi odpovězeno. Na všechny mé tři otázky nikdo nebyl schopen odpovědět, viz zápis z členské schůze. Takže moje hlasování na členské schůzi Autoklubu Moravská Třebová bylo neplatné. Kdo ví, kolik nás bylo na členské schůzi, co nemohli hlasovat?

Z tohoto důvodu jsem již nestál o členství v AKMT na rok 2017, což jsem taky sdělil výboru. Dál jsem chtěl zjistit jak to tedy je a napsal jsem žádost na Autoklub ČR s dotazem na moje členství. Odpověď přikládám v kopii dopisu, který jsem obdržel.

Účastnil jsem se závodů Hobbycup, Kartingcup a PAČR od r. 2005. Závodů jsem se účastnil rád, snažil jsem se být užitečný a dělat vše pro bezpečnost jezdců a pořadatelů, ale poslední dobou se přenášel boj činovníků ve vedení AKMT na obyčejné členy.

Vymýšlely se odvolávající dopisy, tajné nahrávky, ale nikdo nic přímo nepředložil. Na otázky na schůzích se neodpovídá, vedou se jen osobní útoky mezi vedením z roku 2016 AKMT a zneužívají se k tomu obyčejní členové AKMT. Celkově úroveň z mého pohledu se zhoršila. A urážky na schůzích od podnapilých členů to byl vrchol.

Ruším tímto s okamžitou platností můj souhlas se zpracováním mých osobních údajů odsouhlasených v přihlášce z rok 2016

To je vše.

Jiří Šlézar rok narození1964.


Přihláška, kterou vyplnil Jiří Šlézar na členské schůzi Autoklubu Moravská Třebová dne 19. 3.  2016, kterou se neobtěžoval nikdo ani odeslat na Autoklub ČR.

prihlaska_čert.jpg

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien