Privatizace PAČR

DOMŮ

Dnes se roztrhl pytel s podněty. Po zveřejnění článku o legendárním KARTIGCUPU ( zde odkaz) se strhla mela. V článku je popsaný obětavý počin lidí z AK Moravská Třebová, kteří zabránili PRIVATIZACI  kartingcupu – tohoto seriálů.

Pisatelé, ale upozorňují  AKMT, že stejní lidé z Autoklubu Moravská Třebová, ale PROVÁDÍ od roku 2015 PRIVATIZACI seriálu PAČR – Pohár Autoklubu ČR.

Prý se tito stejní lidé domnívají, že členové AK Moravská Třebová jsou asi hloupí a NEUMÍ POČÍTAT. Na schůzi si vezmou ,,DUŠE,,, které nikdo nikdy neviděl, nebo se o pořadatelskou činnost nezajímají a jsou to jen kamarádí členů výboru a ostatní nemusí zajímat nic. Vše ohledně financí je neprůhledné, nečitelné a tím vlastně podezřelé pro členy od roku 2015. Pokud na něco prý upozorníš, že něco není asi v pořádku, jsi považován za – nepodařilo se najít slušné slovo.

Pokud bylo navrženo, že by měl mít Autoklub MT revizní komisi vzhled k obrovským tržbám, tak je to prý zbytečná byrokracie. Největší odpůrci všeho jsou J. S., Ma. Š., -ve funkcích  předseda a pokladník. ZAJÍMAVÉ, že? To samozřejmě vede k narušování vztahů členské základny, mimo jiné.

Údajně, tedy jedna bába povídala, že s tímto stavem má zájem udělat něco R. Z. Prý bude kandidovat do výboru na členské schůzi, a neboť je to policista, tak v tom hodlá udělat pořádek, protože šroubovat ve výboru není nutné nic, což je jeho další prospěšná činnost při pořádání PAČR.

Situaci bude AKMT – Audio klub Moravská Třebová sledovat za Vás.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien