ROZHODNUTÍ Autoklubu ČR – předseda AKMT byl protiprávně dosazen

Nechali jsme tento web v klidu s tím, že vše bylo řečeno a orgány mohou pracovat a vyšetřovat, zda v AKMT proběhlo vše ohledně:

  • protiprávní kooptace předsedy dne 10. 12. 2016. (Poznámka: 9. 12. 2016 členská schůze odhlasovala, že dovolení nekompletního výboru proběhne 28. 1. 2017 na následné členské schůzi.)
  • Nesvolání členské schůze, aby všem propadlo členství 28. 1. 2017 a tak se úzká skupina pod vedením proti vůli členské schůze, kooptovaným předsedou, zbavila členů.
  • Proč někdo poslal na rejstříkový soud – sbírka listin Autoklubu Moravská Třebová padělek zápisu členské schůze dne 5. 8. 2016. Pozn. obsah padělku se neshoduje se skutečným zápisem a nekoresponduje ani s pozvánkou.
  • atd….

Přátelé, máme zde po více jak roce vyšetřování orgány Autoklubu ČR první vlaštovku. (Pozn. Spor musí členové nejdříve vést cestou orgánů Autoklubu ČR dle NOZ a stanov. Pokud je rozhodnutí Prezidia AČR v rozporu se stanovami, nebo NOZ, tak následuje možné odvolání k Revizní komisi. Ta má na rozhodnutí, dle stanov, 30 dní. Pokud je stále rozhodnutí i revizní komise v rozporu se stanovami, nebo NOZ můžete teprve k soudu)

Tento týden dorazilo našemu advokátovy rozhodnutí prezidia, po roce a 3 měsících. To je frčák J. Součástí dopisu i byla i zpráva revizní komise z 6. 8. 2018 Autoklubu ČR, která rozhodla jednu ze sporných otázek:

PŘEDSEDA AKMT pan Doležal (zapsán na justici.cz) BYL ZVOLEN – kooptován, chcete li překlad – dosazen, DO FUNKCE PŘEDSEDY AKMT V ROZPORU SE STANOVAMI.

 

 Pro připomenutí kauzy:

Všichni zúčastnění tohoto podvodu s dosazením – kooptováním členů do výboru AKMT, včetně kooptovaného předsedy Doležala byli přítomni na členské schůzi, která rozhodla, že si dovolí výbor sama na následné schůzi. Den po této schůzi VĚDOMĚ TEDY PODVEDLI spolek AKMT, dosadili se do výboru a Doležal přijal funkci předsedy. (Pozn. dne 9. 12. 2016 schůze rozhodla o dovolení výboru dne 28. 1. 2017 na následné schůzi a dne 10. 12. 2016 se dosadili do výboru.) Pokud by to udělali nevědomky, tak….., ale tohle byl VĚDOMÝ PODVOD NA SPOLEK a pokus o nezákonné převzetí spolku AKMT. Co myslíte, následnou schůzi samozřejmě nesvolali a dodnes se domnívají, že se takto jednoduše zbavili poloviny ( 19 členů) tímto podvodem. Aby byl tento podvod na spolek DOKONALÝ, dokonce rozeslali lži do světa. Někdo, (dodnes se k tomu nikdo nehlásí) odeslal na web článek se lživými informacemi, že schůze zvolila předsedu AKMT, aby se to dalo ve známost. Dle vlastníka provozujícího web, kde byl článek umístěný a každý si ho přečetl, nám bylo sděleno ,, já za nic nezodpovídám, článek mi poslali z AK Moravská Třebová,,. Zájemci si mohou přečíst dodnes na adrese www.KARTINGBLESK.CZ

Dále součástí byla pozvánka na mimořádnou členskou schůzi, která se má konat, dle rozhodnutí prezidia, 20. 11. 2018 na Autoklubu ČR v Praze.

  • Členská schůze Autoklubu Moravská Třebová, jehož členové bydlí z 90% v regionu Mor. Třebová a okolí je prezidiem Autoklubu ČR svolaná do Prahy, v pracovní den odpoledne. Zřejmě je potřeba znemožnit co nejvíce účast členů na schůzi, kde se má volit vedení spolku z Moravské Třebové. Někdo se domnívá, že když mimořádná schůze hlasuje pouze nadpoloviční většinou přítomných, že je tohle v pořádku? Není. Je to v rozporu s NOZ.
  • V pozvánce na tuto schůzi je napsáno – zakazuje se zmocnění členů na mimořádné členské schůzi jiným členem. Stanovy nezakazují zmocnění a NOZ dovoluje zmocnění, tak nevím, jak to dopadne. Matce s narozeným dítětem je znemožněno projevit svoji vůli na chůzi, nemocnému je taktéž toto právo upřeno, pracujícímu taktéž. Tímto krokem je znemožněno členům spolku dostát svému zákonnému právu i prostřednictvím zmocněnce. Opět – zřejmě je potřeba znemožnit co nejvíce účast členů na schůzi, kde se má volit vedení spolku z Moravské Třebové.

Není jasné, proč se pořád někdo domnívá, že bude, vlastně zbytečně, pošlapávat právo a dokonce se domnívá, že nám to bude jedno, není a nebude. 19 členů AKMT, kterých se rozhodlo vedení AKMT protiprávně zbavit pro rok 2017 a 2018, si to rozhodně nezasloužilo. Ať už to bylo pro jejich názor, nebo pro cokoliv jiného, bylo to protiprávní rozhodnutí.

Tuto otázku s neoprávněným neprodlužováním členství a různých dalších způsobů, jak se zbavit nepohodlných členů, již řešil i v Nejvyšší soud a k jeho rozhodnutí budou přihlížet soudy nižší instance. Pokud člen řádně dodržuje stanovy a plní pokyny členské schůze, pokyny vedení spolku, nikdo ho nemůže vyloučit, nebo mu jen tak z vlastní vůle neprodloužit členství.

Mějte se fajn a uvidíme se, kde? to se uvidí.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien