Tisková zpráva AKMT 2. DÍL

AKMT – Audio klub Moravská Třebová pokračuje druhým dílem (první díl je zde odkaz) v rozebrání tiskové zprávy, kterou zveřejnilo nějaké ,,hnutí,, na Facebooku a na webu kartingsport, kde se ,,naváží,, do členů Autoklubu MT. Podepsané pod zprávou je, členům neznámé, PR – AKMT za Autoklub Moravská Třebová v AČR.

PR – AKMT uvedené v tiskové zprávě za Autoklub MT nemá nic společného s PR – Audio klubu Moravská Třebová. To jen pro info.

Pouze připomínáme z prvního dílu, že osoby Robert Doležal, Honza Rieger, Marcela Šípová, Honza Straka (JSOU UVÁDĚNI DÁLE v textu JENOM JAKO KONTAKTI),  neboť jsou uvedeni v kontaktech této zprávy. PR – AKMT, které zveřejnilo tiskovou zprávu jménem spolku Autoklub Moravská Třebová má ve zprávě tyto výše jmenované kontakty. 


Jistě se mnohým z Vás donesly informace o názorových neshodách, které vyústily v pokus odvolat celé vedení AKMT. Většina hlasujících na členské schůzi však současnému vedení vyjádřila svým hlasem důvěru, tudíž toto pokračuje dále ve své práci, doplněné o nové členy.

Vyjádření AKMT – Audio Klubu Moravská Třebová: Ajajaj, až si přečtete někdy web Audio klubu, tak se můžete dozvědět více o ,,těch drobných názorových neshodách,,. Klub je všech členů a ne pouze výše uvedených čtyřech KONTAKTŮ. Moc bychom to neříkali nahlas, aby se o té podpoře někdo nedozvěděl, bylo to o jeden hlas a bylo by to trapné zjištění.

Bylo to o jeden hlas 19/18. Současné vedení, aby si vysloužilo podporu, muselo povolat do služby ,,bílou paní,, a další postavy, co prý někteří několik let neviděli prostřednictvím plných mocí. Dále byli povoláni členové, co se ničeho neúčastní a jsou jen pasivní kamarádi tohoto vedení. Někteří již byli dokonce i podroušeném stavu. A STEJNĚ BYLI PODPOŘENI POUZE O JEDEN HLAS – TO NENÍ ŽÁDNÁ VÝHRA, TO BYLO O FOUS, ALE I TO SE POČÍTÁ. Viz (článek odkaz VIZE) a další.

Pokračuje v práci? V jaké, když žádnou ani nezačali. Navázali prý pouze na práci Z. B. a F. K.. Od září 2016 neudělalo vedení nic. Kalendář domlouvali Z.B. a F.K., o vyhlášení se postarali Z.B. a F.K. Na členské schůzi Autoklubu MT v prosinci, nepromluvili z tohoto vedení ani slovo Z.O. M.Š, L.B. ,,ekonomka,, toho taky moc neřekla.

Doplněné o nové členy????? Když končila tato členské schůze AK Moravská Třebová, tak byly ve vedení tito členové: Z. O., Ma. Š, M. Š., F. K., L.B. Celkem 5 členů. Žádné doplnění dle vyjádření členů AK Moravská Třebová na schůzi neproběhlo!!!!


Iniciátoři tohoto odvolání se svým rozhodnutím na organizaci závodů nikterak nepodílí a členy pořadatelského týmu nebudou.

Vyjádření AKMT – Audio Klubu Moravská Třebová: rozhodnout se měli iniciátoři na členské schůzi dne 28. 1. 2017, kterou výbor raději nesvolal, přestože mu to nařídila členské schůze dne 9. 12. 2016, protože by se taky mohli rozhodnout, že ANO. Nejsme si jisti, zda 18 členů, z kterých 16 bylo v pořadatelském teamu, nemá zájem o místo v pořadatelském teamu. Zatím se k tomu členové nevyjádřili. Doporučovali bychom čtyřem KONTAKTŮM vážit slova!!!


V současné době se na své facebookové stránce, která dříve byla pro PAČR oficiální, pouze přiživují na informacích, které pro Vás sami zjistíme nebo dohledáme. Z tohoto důvodu na Vás apelujeme, abyste za směrodatné považovali pouze informace zveřejněné na www.autoklub.cz, na naší oficiální facebookové stránce www.facebook.com atd., stránkách www.poharcr.cz (brzy spustíme nové), popřípadě získané od členů AKMT, kteří mají přípravu sezony 2017 na starost (Robert Doležal, Honza Rieger, Marcela Šípová, Honza Straka, kontakty viz náš web).

Vyjádření AKMT – Audio Klubu Moravská Třebová: Nyní to máme trochu zamotané. Pokusíme se o rozpletení.

  1. Pokud KONTAKTI mají na mysli, tedy FB stránku Pohár Autoklubu ČR (jako, že by měla být soukromou stránkou ,,iniciátorů,,), tak se nenechte mýlit. Je to profil členů Autoklubu MT. Není členům Autoklubu MT jasné, proč KONTAKTI založili zbytečně nový profil na FB, když už jeden profil pro PAČR v kartingu spolek má. Snad pouze, aby zbytečně mátli kartingovou veřejnost. A už vůbec není jasné, proč KONTAKTI hovoří o profilu členů Autoklubu MT, jako o ,,JEJICH,, profilu a obviňují ,,iniciátory (myšleno členy spolku),, z jakého si přiživování a vykrádání informací z druhého profilu Autoklubu MT. 
  2. Spolek Autoklub Moravská Třebová se rozhodně ANI NEMŮŽE PŘIŽIVOVAT na něčem co je ve vlastnictví všech členů. To je NELOGICKÉ a NEDÁVÁ TO SMYSL. Upozorňujeme KONTAKTY, že i jejich profil, který založili za ČLENY SPOLKU je profilem členů spolku, nikoliv soukromým profilem čtyř lidí. Je trochu hloupé a kontraproduktivní nehlásit se k profilu svého spolku a střílet do vlastních řad. Pokud to stále někdo nechápe, tak uvádíme příklad: spolek nemá majetkovou účast žádného člena. Všechen majetek ve spolku je všech, tedy i profil na FB, založený za účelem propagace pořadatelství spolku. Spolek není soukromá firma.
  3. Pevně doufáme, že se KONTAKTI nerozhodli zbytečně utratit peníze spolku za web, když už jeden pořadatelský web máme a je všem zainteresovaným znám. Opět KONTAKTI hovoří o našem webu (členů spolku), jako o svém webu

Věříme, že naše snaha při jednání padne na úrodnou půdu a letošní sezona bude pro Vás jezdce i soutěžící atraktivnější, než sezony uplynulé.

Vyjádření AKMT – Audio Klubu Moravská Třebová: Ano souhlasíme, pokud pořadatel zajistí odpovídající zabezpečení. Nebudeme připomínat, že pořadatel má svoje pevně dané mantinely a sportovní autorita také.


Pro nejúspěšnější jezdce v rámci jednotlivých kategorií připravujeme ceny, které – troufáme si říci – nemají u nás obdoby.

Vyjádření AKMT – Audio Klubu Moravská Třebová: Členové Autoklubu Moravská Třebová o ničem takovém neslyšeli, tak se zatím držme pohárů, které u nás nemají obdoby, jako standardní odměny pro vítěze. Členové nechápou, kde na ,,nevídané ceny,, hodlají KONTAKTI sehnat peníze, neboť dle dokladu od ,,ekonoma spolku,, jsme od roku 2015 na NULE a nepředpokládá se razantní nárůst jezdců na PAČR v Kartingu 2017. Možná prý KONTAKTI sehnali nějakého sponzora, tak se zvedne i odměna pořadatelům, údajně se bude přidávat z 500kč na 300kč.


Ačkoliv jednání stále probíhají, velmi pravděpodobně někteří z Vás dostanou jako odměnu možnost ukázat své schopnosti i za volantem ostrého závodního vozu!

Vyjádření AKMT – Audio Klubu Moravská Třebová: Dobrá myšlenka, konečně něco.

  • Možná má zájem nějaký závodník poskytnout svůj ,,ostrý závodní vůz,, náctiletým dětem ke zničení na nehomologovaném okruhu pro ,,ostré závodní vozy,,, aby mu ho nabourali.
  • Možná bychom to viděli na poukázku, aby vás někde povozili – ale to je taky dobrý zážitek.
  • rozhodně bych nepočítal s tím, že se najde nějaký zoufalec, který zapůjčí svůj ostrý závodní vůz, abyste usedli za volant a ukázali svoje závodní řidičské schopnosti, ať už by to bylo kdekoliv. Nevíme, kdo by to pak zaplatil, když by vaše řidičské schopnosti skončili za první zatáčkou v barieře. Škody na závodních autech jdou do 100 000 ců kč.

Budeme se na Vás těšit!

Váš tým AKMT

Autor: PR AKMT

Vyjádření AKMT – Audio Klubu Moravská Třebová: Zdravíme kolegu z PR – AKMT. Zřejmě také nějaký Audio Klub :)).

Závěr AKMT Audio Klubu Moravská Třebová:

Měli by si KONTAKTI promrskat občanský zákoník a Národní sportovní řády. Jaké možností vůbec pořadatel má, jaké jsou jeho kompetence v průběhu sportovního podniku a navíc zda je oprávněn zasahovat do práce ROZHODČÍHO a to navíc na úrovni Mistrovství republiky v kartingu. PAČR v kartingu 2017 se svými pravidly nikterak neodlišuje od MČR, jak všichni víme.  Pak mohou KONTAKTI slibovat. Pořadatel má velmi omezené možnosti.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien