Znechucení pořadatelé Autoklubu MT.

Redakce AKMT – Audio Klub Moravská Třebová dostala podnět k zamyšlením nad tvrzením současného vedení Autoklubu Moravská Třebová, kdo to na závodech při pořadatelské činnosti PAČR v kartingu vlastně všem znechucuje a kdo kolektiv rozvrací.


Bývalý předseda J. S. a jeho manželka Mi. S. a jim podobní vždy vykřikovali, že je potřeba se prý zbavit hlavně Z. B., protože kvůli němu se členové Autoklubu MT neradi účastní pořadatelské činnosti při Poháru Autoklubu ČR v kartingu, nebo dokonce nechtějí jezdit na závody. Z. B. a další, jak všem oni tvrdí, to všem prý znechucují svým chováním vůči vlastním lidem – traťovým komisařům a ostatním pořadatelům. Až se prý zbaví všech rozvracečů, tak budou zase všichni jezdit rádi a užijí si to s nimi v klidu a pohodě. Ostatní členové vedení Autoklubu Moravská Třebová, jak je prý veřejně známo, s nimi v tomto souhlasí.

Nový předseda Autoklubu Moravská Třebová dokonce tomuto jejich hloupému tvrzení také uvěřil. Docela se mu divíme. Prý mu Z. B. mnohokrát říkal, nedělej to, členové nejsou už zvědaví na ten bordel ve vedení spolku a na zacházení s členy, kterému J. S. od roku 2015 dělal předsedu. R. D. zapojil svoji inteligenci a zřejmě uvěřil jejich hloupé,,pravdě,,pokud se odstraní Z. B. a ostatní ,,rozvraceči,, z kolektivu, tak bude v mezilidských vztazích Autoklubu Moravská Třebová zase vše v pořádku. Ostatní členové výboru Autoklubu MT jsou mimo mísu, neboť prý nikdy PAČR v kartingu neorganizovali, o vlastní lidi se nestarali, jen se vezou.

Pokud však tato jejich hloupá domněnka, nebyl pravý důvod pro odstranění členů a pořadatelů, tak se lze pouze domnívat, že něco SMRDÍ a je potřeba to ututlat, aby to někdo nezjistil!!!

Závěr Audio klubu Moravská Třebová:

Dámy a pánové z výboru, pokud prý vykřikujete, že za Vámi stojí lidé, co se nepodílí na pořádání PAČR, tak MÁTE PRAVDU. Bílá paní a paní Kolombová Vám, ale závody nepostaví. Sice to ani jedna z nich nikomu nebude ,,znechucovat,,, protože je nikdo vlastně nezná, ale hlasují na schůzi proti pořadatelům PAČR.

Dámy a pánové z výboru, pokud prý vykřikujete, že za Vámi stojí všichni traťáci, protože bez Vás by nejezdili, tak křičíte pouze do tmy a můžete si zato prý sami.

Dámy a pánové z výboru, pokud prý vykřikujete, že Vám jde o blaho lidí, aby si na závodech užili netradiční víkend a možná si i vyčistili na vzduchu hlavu, kdo potřebuje, tak jste se měli nejdříve naučit chovat slušně a mít zájem o svoje vlastní lidi. Všichni máte prý zájem pouze sami o sebe a o své vlastní zájmy.

Dámy a pánové z výboru, pokud prý vykřikujete, že Vám jde o historii, tak vězte, že Vám, rozhodně NE, jde Vám pouze o vlastní prospěch.

Dámy a pánové z výboru, pokud prý vykřikujete, že někteří jsou (vulgarismus), tak vězte, že nejsou. Zamyslete se, jestli nejste náhodou (vulgarismus) SAMI.

Dámy a pánové z výboru můžete, ale věřit prý tomu, že to tak nebude na dlouho. Oni traťáci, pořadatelé a členové chtějí jezdit na závody a podílet se aktivně na pořadatelské činnosti nadále. NEROZHODLI SE Z VLASTNÍ VŮLE, nepodílet se na závodech PAČR v kartingu, jak jste prý lhali veřejnosti.

Dámy a pánové z výboru můžete, ale věřit prý tomu, že vynechávat členy spolku a dlouholeté traťové komisaře PAČR, to jste prý mohli nacvičovat při Vašem vyhnání pana Jokeše v roce 2013, nebo při nezákonné volbě předsedy J. S. v roce 2014. Nyní už prý NE.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien